Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ELİNDEKİ EKMEĞİN ALINMASI

21.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sukran yaman
Resmi olarak evli biriyle, iliskim varRuyamda sevgilim ile bi yerdeyiz. Sucluymusuz gibi iki uc tanidik tarafindan itilip kakiliyoruz.gitmek iztedigimiz yere izin verilmiyor.elimdeki kofte ve ekmegi almaya calisiyorlar.sevgilim onlari oyalayip ben kaciyorum.arkamdan tas atiliyor.karsima cikan insanlar oyuncak silah sıkıyorlar o an ayaklarimi yerden kesebiliyor ucuyorum sanki.ucar gibi kosuyorum.saklanip bekliyorum sevgilimi.geldigini gormedim uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Vicdanınız rahat değil. Sizi suçlayan yok ama siz kendinizi yargılıyorsunuz. Evrenin sizi cezalandırıp işinizi ve paranızı elinizden almasından korkuyorsunuz. Yapmadığınız şeylerin bile size yüklenmesinden, hüç düşünmediğiniz şekilde suçlanmaktan korkuyorsunuz. Bu rüya bu korkularınızın bir yansıması. Siz yaşamanız gerekenleri yaşıyorsunuz şu anada. Bazı veballeri ödemiş olacaksınız sürecin sonunda. Belki sevgili sizin olmayacak ama evrene olan bir borç ödenecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA