Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ELDE HAVUÇ TUTMAK

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba Kahin Hanım Rüyamda kaçarak evlenen dayımın torunu Pınar olduğunu zannettiğim bir gelin gördüm. Bir eliyle eteğini tutarken, diğer elinde bir demet havuç vardı kı biri, ikisi ortadan kırık gibiydi dikkatimi çekti. Gelin kız yan profilden elinde havuçlar, sinirli konuşur gibi bir meşgul haldeydi ki kınası ve düğünü boyunca da bu haldeydi gerçek hayatta ve hep eşi tarafı ile ilgilendiği gibi bekarlığına göre biraz zayıflamıştı. Havuç, iç hastalıkları diyor taradığım tabirlerinizde. Selam.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Doğru okumuşsunuz, havuç iç organ hastalıklarıdır. Kızın üzüntüsü bağışıklık sistemini zayıflatabilir ve bazı rahatsızlıklar yaşayabilir. Bence aile olarak ona destek vermeye çalışın. Aslında birden çok organda hastalığı olabilir. Kendisine söylemeyin, endişelenmesin ama onu korumaya, kollamaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA