Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EL ÖPMEK

14.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen olcay yıldırım
Bayram günüymüş.bayramlaşıp el öpüyorum.ilk önce eşimin annesi sağ yanına yatmış uyuyor gibi ben geldim diyorum kafasını kaldırıp oturuyor elini öpüp bayramlaşıyorum.yanında eltim var onuda yüzünden öpüp bayramın kutlu olsun diyorum.yanındada görümcem var onunda bayramını kutluyorum.Aslında ben bu üçündende nefret ediyorum.keşke yüzlerini hiç görmesem.eltimden ise apayrı nefret ediyorum.neredeyse hergün eltime beddua ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onlar sizin ruhunuzun eğitmenleri. Sizin hayatınızdaki kötü rolü istlenmişler ama aslında sizin gelişiminiz için böyleler. Biz doğmadan önce hayatımıza girecek kötülükleri, acıları ve sıkıntıları kabullenerek doğarız. Buna bir yandan kader diğer yandan kontrat diyebilirsiniz. Bunu kabullenirken hayatımızda bize bunu sağlayacak insanları da kabul ederek doğarız. maddi alemde ilişki içinde bulunduğumuz kişiler çoğu kez bizim ruh ailemizin fertleridir. Diğer boyutta onlarla aynı vücud içindeyiz. Siz ruhsal boyutta onlara saygı duyuyorsunuz. Maddi bedende ise bu durumun farkında değilsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA