Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EKŞİ SÜT İÇMEK

25.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Magician
Bir akrabamın evine gidiyorum, kapıyı kendim açıp habersiz giriyorum.Evdekiler beni görünce şaşırıyor.Yemgemin Hacca gittiğini öğreniyorum.Sonra birden kendimi şık bir kafede buluyorum.Yengemin kızı yanımda.Sütlü nescafe istiyor ancak özel yapım sanırım çünkü sütün özellikle ekşi olmasını tercih ediyor.Ben de denemek istiyorum.Hem kahve hem normal süt hem de ekşi sütü ayrı ayrı satın alıyorum.Ekşi sütün tadına bakıyorum çok hafif bir ekşilik var ama tadı gayet güzeldi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya kazançla ilgili. Süt parayı temsil eder. Size zevk vermeyecek bir kazancı, sırf kuzeniniz öyle yapıyor diye denemeye kalkacaksınız. İlk etapta size garip gelmeyebilir ancak bu kazanç uzun vadede sizin canınızı yakar söyleyeyim. Şu aralar fevri davranmayın, araştırmadan hiç bir şeyin içine girmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA