Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EKMEK VERMEK

15.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Merhabalar Kahin hanım. Rüyamda daha evvel bi dönem görüştüğüm kişinin babasını görüyorum, bu kişiyle tekrar olmak gibi bi niyetim yok.Babası bana içinde kavurma et olan küçük bi ekmek veriyordu. Büfe gibi bi yerden satar gibiydi.Sonra bi yarım ekmek daha verdi tuhaf ama bu defa içinde nohut varmış. Bi ısırık aldım. Aferin kızım filan dedi.Sonra arkadaşımdan yeşil renkte bi mont var onu istiyorum giymek için.Sürekli dolap içinde onu arıyoruz.Başka bi sürü şişme mont vardı renkli renkli elbiseler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkek sadece bir sembol. Bu erkeğe bir yönü ile benzeyen birinden maddi kısmet elde edeceksiniz ya da iş arıyorsanız böyle birinin yanında çalışmaya başlayacaksınız. Bu sizin murat ettiğiniz türden bir şey, en azından kendinizi buna inandırmaya çalışacakmışınız gibi görünüyor. Ancak bu iş maddi yönden sizi tatmin etse de başka sıkıntılar çıkartacak karşınıza. Yediğiniz ekmeğe sıkıntı karışabilir. Ama adam sizi telkin ederek bu duruma alıştırmaya çalışacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA