Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EKMEK İSTEMEK

11.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Almanyadan
Merhaba kolay gelsin. Allahim hayirlara yorsun rüyamda esimle birlikte ziyafet sofrasi kuruyoruz.Masa da cesit cesit yemekler, tepsi de tatlilar falan var.Annemler geliyor masaya oturuyoruz. Ben sofrada ekmek yok diye mutfaga yöneliyorum.Orada mutfaktakilere seslenyorum ekmek getirin diye. Sonra mutfaktan tanimadigim bir erkek cikiyor ve elinde ekmek torbalarini ayagimin dibine atiyor. Ben sinirleniyorum adami tokatliyorum. Sen nasil saygisizlik yaparsin diye kiziyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir işle ilgili bu rüya. Maddi bir konu. Çok bereketli görünen bir durumdan ailecek faydalanmak isteyeceksiniz ama görüntüsü çok güzel olan bu durumdan para kazanmak pek kolay olmayacak. Kendiniz istemedikten sonra size bir şey sunmayacaklar.İstediğinizde de öfkeli ve çirkin bir tepki alabilirsiniz. Bu insanları kendine getirebilecek tek kişi ise sizsiniz, karşılık verişiniz muhataplarınızı düzeltebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA