Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EKMEK ALMAYA GİTMEK

11.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 38dilek
Rüyamda eve gitmeye çalışıyorm kar yagmis ekmek almak için fırına gittim bizim firinin yerine biryer açılmış bende ilerdekine gittim 2ekmek aldim içerde elektirik kesilmiş karanlık bozuk paralarimi masaya döküp içinden parayi verip çay aldim adam yarım doldurmuş şeker atmamış neyse diyip motora çayla binip gitmek için uğraştım çalışmadı önce giderken sokak arasında kaza gördüm ve kayboldum Labirent gibi sokağa girdim neyapsam aynı yere çiktim yaşlıbi adam bahçesinden elini uzatti bana yardm etti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Parayı kazanmada zorluklar ve yalnızlıklar var. Çalışıyorsanız iş yerinizde bazı sorunlar olabilir. Bir sürü laf, gereksiz sıkıntılı konuşmalar. Yine de kendinizi sağlıklı tutmayı biliyorsunuz, keyfiniz kaçık olsa da ruhen etkilenmiyorsunuz. İş yerindeki bu sorundan sonra bir arayış içine gireceksiniz ama merak etmeyin ilahi destekler hemen gelecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA