Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EKMEK ALMAK

06.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Borcam,kapaklı bir kabın içinde sandviç şeklinde çok güzel içi bembeyaz ekmekler vardı.Taze görünüyorlardı.Sıra sıra dizilmişlerdi,birini aldım.Sonra da bir arkadaşımı gördüm.Bir yerdeyiz, masada karşılıklı oturuyoruz.Kaçak sigara daha ucuza geldiği için ondan almış.Ama normal sigara paketinde değildi sigaralar.Beyaz kapaklı bir kutudaydı.Normalde sigara paketinde 10 adet bulunur,ama bu paketin içinde 20 adet vardı,ve slimdi sigaralar.ben içtim mi hatırlamıyorum.Normalde kullanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ben rüyanızı yorumladım diye hatırlıyorum ama ilginç şekilde ben de bulamadım. Rüyanızda ekmek almanız bir para kazanacağınızı söylüyor. Bu sürekli bir gelir olmayabilir. Ayrılmış bir ödenek ya da bir sefere mahsus, iş karşılığı alınacak bir para olabilir. Sigaralar bilinçaltınızın ürünü olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA