Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EKMEK ALMAK

03.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayfer özdoğru
Bayan aile dostumuzla görüşüyorum biri ikiz olmak üzere beş kızı olduğunu görüyorum onlarla tanışıyorum hepsi sarışın renkli gözlü kızlar.aslında iki kızı var ve sarışın değiller sonra dostumuzu ziyarere gidecekmişim giderken evlerinin yakınında fırına giriyorum.sahibi çok güzel bir bayan.çeşit çeşit ekmekler var.tam buğday ekmeği varmı diyorum bana yarım yuvarlak ekmek üzerine incir konularak pişirilmiş ekmek veriyor elime alıyorum iincirlerden bazlları düşüyor yıkayıp onalrı geri koyn diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir aile dostunuzdan iş girişimleri ile ilgili fikirler alınca kafanız karışabilir ya da karışmış olabilir. Konular para ile ilgili. Daha sonra kendi çabanızla doğru insanları bulacaksınız ve bir geliri ya da parayı elde edeceksiniz. Bu konuda bile hatalar yapabilirsiniz, neyse ki telafi edilmeyecek şeyler değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA