Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EKMEK ALMAK

04.07.2011

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seda yılmaz
Annem ve kardeşim alışveriş yapıyoruz.çiçek ekmekleri bütün haliyle değilde parçalayarak 8 tane alıyoruz. kasaya geldiğimizde kasiyerle bir problem çıkıyor.6 tanesinin bir ekmek yerine geçtiğini söylüyor.4 tane daha getiriyorum. nedenini çözemediğim şekilde bana bağırmaya başlıyor ve elime bozuk para veriyor. ben de bağırıyorum ismini okumaya çalışıyorum. ordan çıkınca babamı görüyoruz. üzerinde kız kardeşimin küçülmüş kazağı var. bir banka oturuyoruz. gözlüğüm kırılıyor. iç çekerek ağlayarak uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Seda evinizin geçimini bir gelirle değil bir kaç kişinin çalışması ile karşılıyorsunuz sanırım. Bu günlerde gelirlerden biri ile ilgili bir darboğaz sizi ve özellikle de babanı çok sıkmış. Bu konuda bir de çevrenizden gelen konuşmalar olaya tuz biber olmuş. Rüyan, farkında olmadan yaptığın bir hatanın vicdanını rahatsız ettiğini de söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA