Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EKMEK ALMAK

03.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ters dünya
Geçen gece rüyamda ormanda yürüdüğümü ve önüme birden aksakallı yaşlıca bir ihtiyar çıkıyordu.hiç konuşmadan sırtındaki çuvalından ekmek ve cevizli sucuk veriyordu.ama bu bana çok az geliyodu.sonra birden dilek diliyordum amcadan içimden geçiriyordum o giderken.sonra arkasını dönüyodu ve hiç konuşmadan tüm çuvalını bana veriyordu ve hızlıca kayboluyordu nereye gittiğini anlamaya çalışırken bir mezara giriyordu.ve aslında bir sürü kişi vardı mezara giren ve o amca aslında ölmüş biri
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlahi güçler size yardımcı olacak ve gelir etmenizi sağlayacaklar. İş arayan biri için bu rüya iş bulmayı temsil eder. Başta koşullarını çok beğenmeseniz de bu işi kabul edin çünkü ileride tahmin ettiğinizden bile iyi olacak. Diğer rüyanız bir maceradan zararlı çıkacağınızı haber veriyor. Dikkat edin, kadınların dolduruşuna gelmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA