Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EKMEK ALMAK

02.04.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen canevim
Elimde bir el arabası var arabada kocaman bir poşet dolusu siyah zeytin var Kızılırmak kenarında bir köprü başındayım kar yağmış etraf bembeyaz akşam olmak üzere ırmağın karşısında ay doğmuş suya yansımış ırmak durgun ve tertmiz sanki akmıyor gibi. Karda arabaların izinden karşı tarafa geçiyoum ve köprünün başında daha önce birlikte çalıştığımız bayan bana sesleniyor ve içinden buhar çıkan sıcak bir ekmeği bölerek bana verip uzaklaşıyor. Acele ediyorum çünkü hava kararmadan eve gitmem gerekiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Emek vererek elde ettiğiniz bazı şeyleri saklıyorsunuz, belki de ufak bir birikiminiz var. Ama anlaşılan bunu harcamak istemiyorsunuz. Sıkıntılı bir dönemde olabilirsiniz bu dönemi atlatmaya çalışıyorsunuz ve umutlandığınız şeyler var. Eskiden tanıdığınız biri size yardımcı olacak ve bu süreci atlatmanıza yeni bir gelir kapısı elde etmenize neden olacak. Ekmek, geçinmeyi sağlayacak parayı temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA