Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EKMEĞİN KARINCA DOLU OLMASI

02.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ercanerda
Rüyamda geçiş yapmak istediğim birimdeki insanlarla ilkolumda çalışıyormuşuz. Bahçesine falan iniyorum Sonra sanki uyunacakbir odada görüyorum kendimi merdivenlerden bacaklarım yorgunluğu yüzündenzor çıkıyorum. hemen bir yan odada nutfakvar ordan bir parça ekmek alıyorumelime uyunacak odaya eşik boyu ufak emekliyerek giriyorum. Elimdeki ekmek karınca doluyor. Yiyorum yanlışlık farketmeden karıncaları. Sonra farkedip elinle ekmekten atıyorum yer karınca doluyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Geçmek istediğiniz bölüme atlamanız biraz zor. Diğer yandan çalıştığınız şu andaki yer sizi boğuyor. Para alıyorsunuz ama para sizin hoşunuza gitmiyor. Kendi düşünceleriniz ve karamsarlığınız hayatınızın motivasyonunu bozmuş, verimli olamıyorsunuz. Biraz kendinizi toparlamanızı öneriyorum. Kötü düşünceler evrendeki negatif etkileri üzerinize çekmenize neden olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA