Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EĞLENMEK

20.11.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 6.his
Merhaba Kahin rüyamda bir arkadaşımızı oturduğumuz sitenin bahçesinde tlf ile konuşurken görüyorum selamlıyorum sonra kalkıyor yere benim ev anahtarımı düşürmüş alıp binaya giriyorum ama bina büyük bir AVM ye dönüşüyor koltuk değnekli şık bir adam ve başkaları giriş yapıyoruz tam asansöre binecekken kalabalık bir grup genç beni hızla kendi etrafımda döndürüyorlar ama yerde sırtüstü kaplumbağa gibi.. Çok eğleniyorum o sırada hepsinin elinde hediyeler görüyorum benim içinmiş . Çok teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İyi ki açıklama yollamışsınız ancak ben onu tesadüfen gördüm. İlk yolladığınız yazılar en üstte geliyor, diğerleri altta. Eğer "devamı var" diye belirtmezseniz genelde çok sonra görüyorum. Bir haber almış hayatınız için bir çözüm bulduğunuza inanmışsınız. Bana kalırsa bu satış olmayacak, bir şeyler sizi yolundan alıkoyacak. Ama iyi mi olacak yoksa kötü mü onu bilemiyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA