Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EFLATUN AURAYA SAHİP OLMAK

01.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif zehra
Ruyamda arka fon karanlik. Karsimda kendi ruhum var. Donuk duruyor. Rengi normal ten renginde degil. Koyu eflatun gibi. Yakindan bakiyorum. Kaşlari neredeyse tamamen dokulmus cok az bi kac tane kalmis. Cok uzuldum. Hemen kelime-i sahadet getirdim 2 kere. Sonra tamamen karanlik oldu. Ruhum sanki yatagin yanina indi. Orda oturdu. Ve bunu bedenimde hissediyordum. Yani ruh baska yerde ama bedenim onun hareketlerini algiliyor hissediyordu. Yine astral seyahat yaptim sanirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Süptil bedenimiz tıpkı maddi bedenimize benzer ama ruhun enerjisini, ışığını dışarıya yansıtacak kadar geçirgendir. Gördüğünüz kendi süptil bedeniniz, eflatun renk ise auranız. Eflatun ve morun tonları ruhun tekamül seviyesinde ileride olduğunu gösterir. Aslında üstat ruhların rengidir de denebilir. Morun tonları ruhun kaynağı ile direk bağlantıda olduğunun işaretidir. Bir bakıma kaynağın ışığını yansıtır. Mor hakimiyetin rengidir, dünyevi hayatta kişilkte kendini üstün görmeye neden olabilir, en azından başkaları üzerinde yarattığınız algı böyle olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA