Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ECZANEDE OLMAK

20.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Durunun Annesi(Bölüm 1)
Merhaba rüyamda eczaneye giriyorum arabadan inip.Eczacının önünde sağlık karnesi gibi bir defter var. annem ve babam eczane yolunda sandalyede karşılıklı oturmuş.İçeriden poğaça kokusu geliyor.Yanımda bir bayan var.Eczacı bayan onunla bana poğaça ve ıhlamur ikram ediyor masada oturup yiyiyoruz.Dışarıda beni bekledikleri için acelem var poğaçadan yiyiyorum ıhlamuru bitirmek için içiyorum fakat çok az azalıyor.Bırakıp çıkıyorum eczaneden İlaç aldığımı görmedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya bir derdinize alternatif çözümler bulunacağını haber veriyor. Örneğin mahkemelik bir durumunuz vardır, normalde davanın sonucunu beklersiniz ya da bir avukattan yardım alırsınız. Ancak bu durumu, bir aracı sayesinde uzlaşmak ile çözerseniz bu bir alternatif çözüm olacaktır. Sizin de bir derdinize böyle bir çözüm bulunacak. Anne, babanız bu çözümü birebir takip edebilir ya da çözümünü bekliyor olabilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA