Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DUVARI MAVİ BOYAMAK

05.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yasemin
Badanacı,odanın tozlu duvarlarını süpürüyordu.Duvarların rengi açık lila,pembe gibi iki renkti.Daha sonra tekrar odaya girdiğimde odanın kenar bir yerine mor ve lila olarak boyamış diğer yerlerini ise açık mavi boyamaya devam ediyordu.Bana sordu isterseniz şu kenardaki mor gibi yapabilirim her tarafı diye.Mavi o kadar ışık saçıyordu ki gözlerim kamaştı.Yok kesinlikle mavi olsun dedm.Çok aydınlık çok ışık olmuş dedim.Duvar penceresizdi fakat maviye boyadıktan sonra duvarda pencere olduğunu gördm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eskiye dair sorunlarınızı, geçmişte yaşadığınız hüzünleri ve acıları hayatınızdan silmeye hazırlanın. Çünkü biri gelecek ve hayatınıza ışığını değdirecek. Onun etkisine girdiğinizde yaşama farklı bir pencereden bakacaksınız, ruhunuz huzur bulacak ve kaynağınıza olan bağınızı farkedeceksiniz. Çok güzel bir rüya bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA