Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DUVARI AŞMAK

02.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ahmet cancan
Bir Kız arkadas konuşmamaız lazım diyerek beni çağırıyor . Onu takip ederken önüme büyük bir duvar çıkıyor ve herkes oraya tırmanmaya çalışıyor . Ileride arkadaşlarım var duvarı geçmişler ama oturuyorlar bu yol cok zor diye ve hepsi şemsiyelerini duvara bırakmıslar . Zorlukla duvarı aşıyorum ve kızı bulmaya gidiyorum ve giderken düşünüyorum. Kızı bulmaya çalısırken düsüyorum ve yuvarlanıyorum . Kızın ayağına kadar gidiyorum .ve Kiz bağırıyor beni yalnız bırak diye surekli
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlişkileri kurmakta zorlanıyorsunuz. Kızlar size yüz veriyor, onlar için kendi fobilerinizi aşıyorsunuz ama sonuçlar sıfır. Kadınlara güveniniz kaybolmuş sizin. Bence hep yanlış seçimlere yöneliyorsunuz. Zor olanı bırakın, hayat birini,sizin ayağınıza kadar getirecektir. Biraz sabırlı olun ve bekleyin bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA