Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DUVARA ÇARPMAK

04.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kardelen gül
Eşimle annemin evinden çıkıp arabayla yola devam ettik.bir mesafeden sonra bir duvara çarptık ve arabadan çıktım korkuyla. Başımdaki örtüyü arabadan alamadım. Bizim yanımızdan başka bir araba hızla geçti. Arabayı bir adam sürüyor içinde hamile bir kadın ve arkada yaşlı bir hanım vardı. Onlar hızlı uzaklaşırken eşim arabamıza binerek peşlerinden hızlı gitmeye başladı. Ben onlara yardıma gittiğini düşünerek peşinden koşuyor ve bağırıyordum dur gitme bari baş örtümü bırak diye çağırıyordum. ama .i
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Duvara çarpmak.. İlginç bir rüya; sembollerle dolu. Eşiniz yanlış bir karar verecek ya da vermiş. İkiniz de bundan olumsuz etkileneceksiniz. Özellikle de siz, evliliğinizin zarar görmesinden endişe edeceksiniz. Eşinizin yanlışları bununla da kalmayacak. Başka birilerinin hayatına müdahale etmeye devam edecek ve size aldırış da etmeyecek. Bu kişiler bir aile. Ancak niye müdahale etmeye çalıştığını bilemem. Kadının hamile olması, o ailede de sorunlar olduğunu gösteriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA