Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DUVAR YAZISI GÖRMEK

15.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe_156
Rüyamda motora binmiştim gidiyordum bizim mahalledeki duvarda SERCAN diye yazı vardı sercan adı sarı ve yeşil renkle yazılmıştı bu ne anlama geliyor ? polis kuzenemi televizyonda gördüm polis mülakatlarında bir kadının sorularını cevaplıyordu kadında pembe bir abiye giymişti ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her zaman motora binmiyorsanız bu rüya "Sercan" adında biri ile bir maceraya çıkacağınızı anlatıyor olabilir. Sercan isminin size ne ifade ettiğini düşünün. Örneğin tanıdığınız bu isimde biri varsa mesleğini, memleketini, konumunu düşünün. Karşınıza çıkacak kişi bu özelliklerden birini taşıyor olabilir. Rüyalardaki semboller çok karışık çalışırlar. Bazen rüya çıkmadan ne demek istediğini anlayamazsınız. Her zaman motor kullanıyorsanız bu rüya ulaşılması zor biri çıkacak önünüze ve onu önemseyeceksiniz anlamına gelir. Kuzeniniz bir nedenle popüler olacak ve buna dair önemli haberler alacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA