Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DUVAR ÖRMEK

25.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen buukeety
Eşimle boşanma sürecindeyiz. Rüyamda Yaşadığımız ev 2 katlıydı ve yatak odası büyük bir terasa açılıyordu. Rüyamda o eve eşya almak için gidiyor ve üst kata çıktığımda yatağımın üzerinde birkaç tane adamın uzanıp terası seyrettiğini görüyorum. Önce korkuyor daha sonra siz kimsiniz noluyor diye soruyorum. Adamlarda terası gösterip eşimin teras çevresine siyah duvarlar ördürdüğünü ustalar hala çalışıyordu ve orayı film odası yapacağını söylüyorlar. Çok kasvetli ve sıkıntılıydı o koca duvarlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ayrılığın etkisinde bir rüya. Eşiniz sizden gün geçtikçe uzaklaşıyor. Bu rüya ya içine kapanışını ya da sizden gizlenmeye çalışmasının işaretlerini taşıyor. Özel hayatını herkese kapatacak olabilir. Ya da dediğim gibi ruhsal bir bunalımın eşiğindedir. Bir şekilde onu gözlemleyenlerden haberlerini alacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA