Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜŞÜNCE GÜCÜ İLE OLAYLARI KONTROL ETMEK

16.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aysu
Kendimi sihirbaz olarak görmüştüm. İlk bunu kendim denedim. Yere 50 kuruş koydum. Sonra avcumu kapattım. Yerdeki 50 kuruşa baktım. Ve gözlerimi kapattım. Telekinezi gibi birşey yaptım düşünce gücüyle. Avcumu açtığımda bir tane daha 50 kuruş vardı. Sonra aynı şeyi anneme yaptırdım. Ama ben düşünce gücüyle kontrol ettim. Annemde avucunu açtığında tekrar 50 kuruş vardı. Para çoğaldı. Lütfen bunun tabirini yapar mısınız?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Düşünce gücü ile olayları kontrol etmek.. Biz, bedene girmeden önce, çok yetenekli ve çok güçlü birer enerjiyiz. Beden, ruhun kafesidir, yeteneklerini hapseder. Gece uykumuzda bedenden kısmi olarak ayrılırız ve tamamını olmasa da yeteneklerimizin büyük bölümünü kullanır hale geliriz. Ruhun sınırsız bir gücü vardır. Düşünceleri anında tezahür eder, olmak istediği yere anında ulaşır, konuşmadan anlaşır, maddeye hükmeder. Siz de ruhunuzun yeteneklerinin farkına varmışsınız. Bu rüya haberci değil ama kendi gücünüzü hissetmeniz açısından çok önemli bir rüya. Bilmelisiniz ki, beden kaba bir madde olsa da ruhun enerjisi onu zaman zaman delecek kadar güçlüdür. Bu nedenle gerçek yaşamda da isteklerimizi oluşturma gücüne sahibiz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA