Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜŞÜK YAPMAK

14.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen krmsr
Merhabalar, dün gece rüyamda düşük yaptığımı gördüm. evli değilmişim ve hamile kalmışım. hastanede düşük yaptığım için çok ağladığımı gördüm. doktora da aileme düşük yaptı demeyin başka birşey diyin diye yalvarıyordum. gerçekte evli değilim. sevdiğim biri var ve şu an güzel bir ilişki yürütüyoruz. bu rüya beni çok etkiledi. ne anlama geldiği konusunda yardımcı olur musunuz?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada düşük yapmak.. Bu rüyayı sadece ağlamak için görmüş olabilirsiniz çünkü ağlamak ruhu arındırır ve temizler; bazı rüyaları sadece ağlamak için görürüz. Bu rüya bir beklentinizin boşa çıkacağını ve hüsrana uğrayacağınızı da söylüyor olabilir. Başka bir yorumla rüya, geçmiş yaşamlarınızdan birine ait önemli bir anı da olabilir. Yeterince derin uyku halinde bilincin alt katmanlarında eski yaşamlarımıza ait anılara ulaşabiliyoruz. Bunlar genellikle çok acı verici şeyler ya da ölüm anına yakın deneyimler oluyor. Ama eğer öyle ise, ailenizin yüzünü hiç görmemiş olmalısınız rüyada. Sadece aile olduğunu bildiğiniz birilerini hissedersiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA