Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜŞÜK YAPMAK

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nese Unut
Kahin Hanım,rüyamda tuvalette düşük yapıyorum annem yanımda hemen üzerimi değiştirip bembeyaz çarşafları olan bir yatağa uzanıp üzerimi örtüyorum,sonra anneannemle 5 yıl önce vefat ettidolmuşa biniyoruz yüksek sesle konuşuyor uyarıyorum yavaş konuş rahatsız oluyor yolcular diye,arka camından bakıyorum gecey miş gökyüzünde gökkuşağı var yerde geniş su birikintileri ve yakamoz vurmuş suların yüzüne mavi parlak renkte yorumlar mısınız? İyi bayramlar dilerim...Sevgilerimle...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir beklentiden, daha başında vazgeçeceksiniz ya da vazgeçmek zorunda kalacaksınız. Bu durum size daha iyi bir şeyin kapılarını açacak. Üyesi bulunduğunuz sosyal bir grupta ya da işinizde önemli gelişmeler olacağını söyleyebilirim. Ölüler, olayın ses getireceğini haber veriyor ama siz bu kadar gündemede olmaktan hoşlanmayabilirsiniz. Umutsuzluk hissettiğiniz şeylerde büyük, önemli ve mutluluk verici çok güzel gelişmeler var. Ruhunuz sonunda sükuneti bulacak sanki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA