Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜŞÜK YAPMAK...

07.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Betül Türkmen
Ben 15 yasında lise ogrencisiyim geçen gün rüyamda hamileyim beyaz uzun bir elbise ile bir suru yeşil ağaçların olduğu bir yere gidiyorum ve bir banka oturuyorum daha sonra birden karnima bir sancı giriyor ve beyaz elbisenin alt tarafı tamamen kana bulanıyor yere yığılıyorum telefonumdan herkesi arıyorum ama kimse cevap vermiyorsun daha sonra ise siyah kıyafetli bir adam geliyor ve telefona bakmiyorlar demi diyor ben de evet lütfen yardım eder misiniz diyorum adam karnima tekme atıp gidiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir beklenti hüsranla sonuçlanacak olabilir. Vaktinden önce bir bitiş söz konusu. Bir ilişkiniz varsa konu bununla ilgili olabilir. Evrenden size yardım gelemeyecek çünkü bunun böyle olması gerekiyor. Aksi bir durum sizin kadersel akışınıza ters. Hayatı geldiği gibi yaşamayı öğrenmelisiniz, itiraz edip, direnmeyi bıraktığınızda daha mutlu olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA