Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DÜŞMEK

20.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen armagedonf
Rüyamda önce okuldaydım ve sınıfa gidiyodum sonra orda sınav olduğunu söyleyip beni çıkarıyorlar bende çantamı toplamak için giriyorum sınıfın perdeleri de mor en arkada biri bana bu koku ne gibisinden parfüm sıkıp dalga geçiyo sonra kantinde oturuyoruz ben bi yerden fena düşüyorum rüyamda sürekli oraya bar diyorum yüzümün derisi soyulmuş gibi kıpkırmızı oluyo bacaklarımda sıyrıklar oluyo uyanıp bunların bi anlamı olmalı diyorum ve saate bakıyorum 05.01 ve sonra artık gerçekten uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı haberler var ne yazık ki. Dışarıdan belli olacak bazı ani sorunlar yaşayabilirsiniz. Aslında bu bir hayat sınavı ve size bunun için yeterli güç de verilmiş. Aşabilirsiniz, kendinize güvenin. Eskiye gömdüğünüzü ya da üzerine perde çektiğiniz ruhsal sorunlarınız depreşebilir. Depresyona yakın bir kişiliğiniz varsa mutlaka bir uzman ile görüşün. Ocak ayının beşine dikkat edin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA