Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜŞME HİSSİ YAŞAMAK

19.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen
Merhaba Kahin Hanım böyle bir rüyayı anlatmam ne kadar doğru bilmiyorum ama çok etkilendim ve çok korktum.Rüyamda uyuyorum ve rüyamda zaman beni de içine alarak geri geri akıyor. O kadar jet hızıyla gidiyor ki ben sanki hızlıca düşüyormuşum gibi korkudan çığlıklar atıyorum. Sonra rüyamda çığlıklar atarak uyanıyorum. Annem bir kolumdan kız kardeşim diğer bir kolumdan tutuyor. Kız kardeşim korkma korkma bir rüya gördün diyor. Beni kucaklıyor. Sonra uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızı anlatmanzıda bir sakınca yok rüyayı kendi kendinize yalan yanlış yorumlamayın yeter. Yanlış rüya yorumları bizi etkiler, bilinçaltımızda bazen düğümlere neden olur ve güzelim hayatımızı zehir eder bize. Bu rüyada korkulacak bir şey yok. Hatta rüya haberci bile değil. Bu rüya çok fazla negatif enerji yüklenmiş bir ruhun kendini arındırma çabasını gösteriyor yalnızca. Çığlık eşliğindeki düşüş negatif enerjiyi evrene salmanızı sağlar. Ruh, çok sıkıntılı dönemlerde, nazara ya da büyüye uğradığında, yanlış motivasyonlarda ve beklentilerde negatif enerji yüklenir. Siz bu enerjiyi boşaltmışsınız. Bugünden sonra kendinizi daha iyi hissedeceğinizden eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA