Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜRÜM YEMEK

06.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Barbaros
Rüyamda daha önce görev yaptığım Diyarbakır a otobüsle gidiyorum.otogarda iner inmez karşıma yerde 2 tane ters dönmüş kaplumbağa uzerlerinde kare taş olan heykelleri görüyorum.otogarda beni abim ve eniştem karşılıyor.ben d.bakir hiç değişmemiş diyerek otogar çıkışına gidiyoruz.cikista herkes ciğer kebap durumcusunden durum yiyor.bana da bir tutam koparıp ikram ediyorlar ben ağzıma atıyorum ama yiyemeden çıkartıyorum. Rüyam ne anlama geliyor acaba
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ait olduğunuz bir grupla belki de iş yerinizdekilerle değişik bazı ortamlara katılacaksınız. Uzun yaşamış ve saygı gösterilen insanların vefat ettikleri ya da yaşadıkları bazı yerlere gideceksiniz ya da buralarda iş alacaksınız. Burada fazladan gelir elde etmeniz söz konusu olacak. Bu rüya işiniz dışında, bir kereye mahsus olarak yapılacak bir aktiviteden para kazanazağınızı haber veriyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA