Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜNYANIN HARİKALARINDA GEZMEK

17.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Selam kahin hanım.Emeğiniz icin tesekkur ederiz.Annem rüyasnda babilin asma bahçeleri olduğnu söyledikleri bi yerde geziyormuş.O kadar güzelmş ki o yer annem gercekten dedikleri kadar varmis diye düşünmüş.her yerde ağaçlr bahçeler varmış. Ortada cok guzel büyük büyük fıskiyeli havuzlar varmis.etraftaki bütün duvarlar taştan oymalı işlemeli dantel gibiymis.bu uzun duvarlarin üzernde yürürken bi yandan asagilari etrafi izleyip ne kadar güzel cennet gibi olduğnu düşünmş.duvarlara cok dikatli bkmş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanın iki yorumu olabilir. Birincisi gerçekten bir hayalin içinden geçmiştir. Bizler astral seyahat yaparak ara boyuta ya da ortak bilinça katmanına ulaşırız. Dünyada var olmayacak kadar güzel hayaller bu katmanlarda bizi bekler. Belki de cennet oradadır. Diğer bir taraftan rüya haberci olabilir. Bu durumda annenizi çok büyük bir müjde ve buna bağlı bir huzur beklemektedir. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak ara boyut hakkında bilgi alabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA