Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜNYANIN DEĞİŞMESİ

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen
Ruyamda tr'de bir komsumla mutfaktayiz. Eresi gun misafirleri icin hazirlik yapiyor O. Birden bir sey hissediyorum gokyuzunden inanilmaz buyuk, insan gorunumlu ama degil, siyahlar giymis, ucabilen bir yaratigin yeryuUne indigoni hissediyorum. Guya O yaratigi ben cagirmisim! Sonrasi insanlik icin felaket, bir gecede cevremdeki her seyi ve herkesi degistiriyorlar, evim dahil. Herkes kaciyor!
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen dua eder, hayatın ve dünyanın değişmesini isteriz. Belki de siz de buna benzer dualar ya da ah'lar ettiniz. Bilinçaltınızda bu dualarla ilgii korkular oluşmuş olabilir; ya her şey değişirse diye. Bu rüya bilinçaltınızın ürünü olabilir. Başka bir yorumla gerçekten de yaşamın değişimini sembolize ediyor olabilir. Ancak rüyayı çok kısa yazmışsınız; bir anda nasıl değişiyor dünya bilmiyorum. Biraz daha açıklayıcı olsaydı belki daha iyi yorumlayabilirdim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA