Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜNYA ÜZERİNDE TURLAMAK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Wishy
Merhaba Akşam üstü uyuduğum bir rüyam Tepeden bi yerden süperay izlerken birden kapadokya deyip jipijip kamerası gibi jet gibi bişeye binip okyanus üzerinde hızlı bir tur yaptım. 1,5 gün süren bir turdur. Heryer mavi renkti. Tur bitikten sonra yine okyanustayız, bir gemiye geçtim. Turum bittiğinde süperay gitti ama başka bir süper ay belirdi başka yönde Yukarıdan jet ile yaptığım bu tur inanılmaz güzel büyüleyici göz kamaştrıcıydı. Rüyamın tabiri için şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhsal bir yolculuk yapmış olmalısınız. Süper ay'ın nedeni aya yaklaşabilmenizden kaynaklanmış olabilir. Bizler bedensiz iken çok süratli hareket edebilen ve çok güçlü bir enerji formundayızdır. Beden yeteneklerimizi neredeyse sıfırlar ama uyku esnasında kısmi olarak bedenden ayrılırız ve ruhsal yolculuklara çıkar enerjimizin gücü ile hareket edebiliriz. Bu eyleme astral seyahat diyoruz. Astral seyahat esnasında düşüncelerimiz anında tezahür eder; olmak istediğimiz yeri düşünmemiz yeterlidir. Anında orada oluruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA