Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜNYA DIŞI VARLIKLAR GÖRMEK

28.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kuzey
Bir kayıkta başladı kayıkta bir fenerle ışığı gökyüzüne tutup kapatıp açıyordum. sonra adaya indim evimde demprem olmuş ailem molozlar altında ben sinir krızi geçiriyorum.yardıma koşacak kimseler yok sonra cebimdeki telefondn garip sesler geliyordu yardım istedim , ben müslümanım bana yardım edin kurtarın beni diye bağırdım bir süre sonra bana yardım etiler varlıklar ailemi ordan ışınlayıp yanıma getirdiler suretleri kertenkeleye benziyordu.onlarla gitmek istedim onlar sonra zamanı gelince dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bedensizlerin çok sık tercih ettiği formlardan biridir kertenkele formu. Aslında tam olarak kertenkele değil de benzer bir form. Bu formda onları gören çoktur. Sanırım boyut atlamış onların arasına girmişsiniz. Size gösterdikleri hayaller, sizi korkutmak ve kendilerine muhtaç etmek istemişler. Bundan çok hoşlanırlar. Hükmetmeyi ve insanı küçültmeyi severler. Hep şunu düşünürüm; insan tanrının yarattığı en yüce varlıktır ve tüm diğer varlıklara insana saygı göstermeyi emretmiştir. Bu nedenle intikam alıyorlar bizden sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA