Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DUMAN GÖRMEK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gūl Hanım
Rūyamda sınıftayım teftiş için bir kadın sınıfa girdi. Öğretmenler masasına oturdu. Yanımdaki öğretmen arkadaş, bir öğrencinin defterini kadına getirdi. Ona bir şeyler anlatıyordu fakat sesi titriyordu. Endişeliydi. Sonra ben de bir öğrencinin defterini alıp teftiş eden kadına getireyim dedi Bir öğrencinin defterini aldım ve teftiş eden kadına bir şeyler anlatmaya başladım. Bir anda kadın orta yaşlı bir adama dönūştū. adamın elinde sigara vardı sigara dikkatimi çekti. Sigarayı içerken görmedim ama sigara elindeydi. Sigara elindeyken dumanlar çıkıyordu. Hem bir taraftan sigara elinde, bir taraftanda deftere bakıyordu.Not: bir sınıfta iki öğretmen çalışıyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki bir teftişten, bir elemeden sıkıntılı sonuçlar ya da gelişmeler var. Arkadaşınız da siz de tedirgin olacaksınız. Bir kadının sizi şikayet etmesi söz konusu olabilir ve şikayet mercii de bir erkek olabilir. Dikkatli olun derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA