Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜĞÜNE KİMSENİN GELMEMESİ

26.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen BIRIN
GORDUGUM RUYA GELIN OLMUSTUM AMA DAMATIN HABERI YOK DAMATA YOK DUGUNDE CAGIRSAM HABERI OLURSA GELIR DEDIYORDUM ANNE BABAMA GELINLIK GIYMISTIM BUYUK DUGUN SALONU ANNEM BABAM KOSTUMLUYDU COK DAVETIYE BEKLIYORDUK FAKAT SADECE AKRABA GELMIS ODA COK AZ BU NASIL DUGUN DIYE COK AZ ANNEM BABAM USTULERINI DEISTIRDI NORMAL GINDILER SANKI DUGUN BITMIS GIBI AKRABALAR CABUK KALKIYOR MASALAR BOM BOS IYECEK ICECEK YOK DUGUN SALONU BEKLENEN MISAFIRLER ICIN BOM BOSTU BENDE USTUMU DEISTIM EV KIYAFETLERI GIY
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Bir damat adayı yok ama evlilik hayalleriniz var. Anneniz ve babanız da sizi bu yönde yüreklendiriyorlar. Bir aday olmayınca evlilik de düğün de anlamsız elbette. Bilinçaltınız biraz karışık bakıyor bu duruma. Bir hevesleniyor bir umudunuzu yitiriyorsunuz. Bu arada ilk kez rüya gönderdiğiniz için cevaplıyorum ancak sadece büyük harf kullanarak yazılan rüyaları normalde yayına almıyoruz, bilginiz olsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA