Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜĞÜNDEN KAÇMAK

16.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sym
Merhaba. Rüyamda dısarıdan kucuk gorunen ama ici saray gibi br ev ve icinde tanimdigm bir adam bana evlnme teklifi edip kocaman parlak altin br yuzuk takiyor ortasinda yeşil renkle 's' harfi yazilmis.ben isteksizce kabul ettim o sirada silahli bir saldri oldu beni kurtmaya gelmisler.oradan kacrken beyaz ortuye sarilmis aglayan yeni dogms bi bebek vardi onuda aldm arbaya bndik altn seslerinin gelmesyle farkettmki bogazmda koca 2 katli bi gerdanlik sag bilegimde bi suru künyeler vardi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Düğünden kaçmak.. Bir film gibi. Ya da başkasının hayatını yaşamışsınız gibi. Ya izlediğiniz birşeyden çok etkilendiniz ya da rüyanız gerçek ve önemli semboller taşıyor. Eğer böyle ise; dışarıdan pek verimli görünmeyen bir işe ortak olacaksınız demektir. S harfi, bu işle ilgili bir ipucu. Başta olayın içindeki ihtişamı göremeyebilirsiniz. Ancak bu ihtişam haksız kazançlarla elde edilmiş olabilir ya da olayın içinde pek çok şaibe bulunabilir. Başka bir yerden beklediğiniz haberi alınca bu işten vazgeçeceksiniz ancak bu şaibeli durum üzerinize yapışıp kalabilir ve kurtulmanız çok zor olabilir. Aman dikkat edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA