Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜĞMELERİN KAR OLMASI

19.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ESSİN
Merhabalar Kahin Hanım rüyamda ben,kız kardeşim, annem çok güzel yeşillikler içinde bir köydeyiz. Annemin köyü imiş. Yerlerde kabak çiçeği onları kız kardeşime dolma yapmak için toplamak istiyorum. Ama birden kayboluyorum. Sonra gökyüzünden rengarenk düğmeler yağıyor. Ama çok ilginçtir ki düğmeler eriyerek kara dönüşüyor. Yerler karla kaplanıyor.Sonra küçük bir köy evi görüyorum. Oradakilere kaybolduğumu anlatıyorum. Onlarda sen başka köye gelmişsin. Senin geldiğin yer karşı köy diyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel iltifatlardan sonra birden yalnız kalmışsınız ya da yalnız hissetmişsiniz kendinizi. Bu yalnızlık sizi bir kararsızlığa sürükleyecek olabilir. Ailenize faydalı olmak için çıktığınız bu yoldan eli boş dönebilirsiniz. Olabilir böyle şeyler, sorun etmemek lazım. Bir parayı kurtarmak ya da temize çıkartmak için bazı kısmetleri heba etmek durumunda kalacaksınız. Diğer rüyanız da bunu söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA