Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DUA İSEMEK

01.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya koçyiğit
Tanıdığım bekar bir kız var gelin oluyormuş üzerinde gelinlik var ama yanında damat falan yok öyle düğün falanda yok düğün salonunda deiliz.Gelinliğin altına bakıyorum kırmızı tayt giymiş taytın üzerinede şeffaf naylondan tayt giymiş bu ne böyle diyorum gerdek böyle daha kolay oluyormuş diyor sonra yanımdan ayrılıyor ayrılırkende bize dua et çocuklarım iyi fakülte kazansınlar eşimlede çok mutlu olalım diyorum zaten mutluyuz da dahada mutlu olalım diyorum. Çocuklarım lise 1 ve 2 ye gidiyorlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişi sizin ruh ailenizden biri olabilir. Kızın bakire olarak hayatını geçirmesi mümkündür. Bakire olarak yaşamını sürdürenlerin dualarının gerçek olacağı söylenir. Bu nedenle ondan dua istemişsiniz. Ve istekleriniz gerçek olacak. Çocuklarınız iyi okullarda okuyacak, mutlu olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA