Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DUA ETMEK

08.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen BEKİR TUNCER
GERÇEK HAYATTA ASKERİ PERSONELİM EŞİM 7 AYLIK GEBE RÜYAM SU SEKİLDE BUNDAN İKİ GÜN ÖNCE YARI UYUR YARI UYANIK ŞEKİLDE BİR RUYA GÖRDÜM GÖRSEL OLARAK HİÇBİR ŞEY YOKTU DU EDİYORDUM RÜYAMDA ALLAH C.C. İSİMLERİNİ SAYIP YARADANIMDAN MÜSAADE İSTİYORDUM ŞEHİT OLMADAN DÜNYA GÖZÜYLE ÇOCUĞUMU BİR KERE GÖREYİM BAĞRIMA BASAYIM SONRA ŞEHİT OLAYIM DİYE DUA EDİYORDUM. DERKEN TAM OLARAK UYANDIM İNŞALLAH KABUL OLUR DİYE SU ANDA BİLE DUA EDİYORUM BU RÜYANIN ANLAMI NEDİR ACABA?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarda ettiğimiz dualar tutar ama sakın böyle dualar etmeyin. Neden "çocuğumu görmeden şehit olmayayım" diyorsunuz. "Uzun ve sağlıklı yaşayayım, karımla, çocuklarımla mutlu bir yaşantım olsun" diye dua edin. Şehitlik nereden çıktı, her askeri personel şehit olmuyor, kendinizi yakıştırırsanız evren de sizi o mertebeye yakıştırır. Sakın böyle bir şey yapmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA