Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DUA ETMEK

07.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elanur özge tanık
Merhaba rüyam şöyleydi ben kilisde oturdum baya kalabalıktı papaz birşeyler söylüyor herkezle beraber bnde amin dyrum sonra papaz incili eline aldı herkese incile elini bastırıyor bende basıyorum sonra dışarı çıktık hava karanlk yanımdan kafası kapşonlu 20-25 yaş arasnda bi çock yanmdan geçp gderken beni bul dyo bende seni nasl bulaym seni tanmyrum oda ısrarla beni bul deyip gtti bende ben seni bulamam sen beni bul ben zeytinburnnda oturuyorum dedm gtti sonra küçüklüğmde yaaşadğm evi gördm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  İstekleriniz için inancınıza sarılmış bekliyorsunuz. Size yaklaşan genç dua edip, yolunu gözlediğiniz biri olmalı ya da onun sembolü. Rüya size bu kişiyi kendi çabanızla bulabileceğinizi söylüyor, ayağınıza gelmesi olanaksız. Şartlarınızı gözden geçirin, yeni biri ile tanışma şansını yakalayabileceğiniz ortamlarda bulunun. Eğer müslümansanız bu kişiyi farklı dini grupların içinde bulabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA