Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÖVME YAPTIRMAK

05.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bilge
Rüyamda, arkadaşımla dişçiye gittik diş doktoru, arkadaşımın oğluymuş önce dişçi koltuğuna arkadaşım oturuyor dişlerinin sağ tarafını oğlu, elinde diş aletiyle yaparken görüyorum sağ taraftaki dişleri iyi görūnmüyordu oğlu benimde dişime iğne yapıcakmış ama bana sıra gelmiyor arkadaşım kalkıyor bakıyorum sırtının sağ tarafında omuzuna doğru dövme vardı. sırada bende muayenehanede beklerken bir tas buluyorum, içine çìşimi yapıyorum. arkadaşımın oğlu, prizden fişleri çekiyor.NOT: gerçekte arkadaşımın oğlu doktor değil medeni durumu evli.arkadaşımında dõvmesi yok.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınızın içinde sakladığı sorunlar, oğlu ile ilgili bazı konular gündeme gelince ortaya dökülebilir. Onun dertlerini dinlediğinizde şaşıracaksınız. Omuz dövmesi ruhsal acılar çekmiş biri olduğunu söylüyor. Belki sorumluluklar altında ezilmiştir. Arkadaşınızın oğlu bu konuların ortaya dökülmesinden rahatsız olabilir. Siz biraz sağlığınıza dikkat edin. Çok sağlam gördüğünüz bazı organlarınızla ilgili rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA