Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOSYALAR GÖRMEK

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen olcay yıldırım
13 Yaşındaki oğlumun bu sabah gördüğü rüya şöyle.Eşimin işlettiği restoranda masalar sandalyeler bilgisayar dahil herşey yok olmuş bazı dosyalar vardı sadece diyor.Herkez oraya toplanmış bakışıyorlarmış.Eşimin işlettiği bu restoran bizim değil eşim sadece işletiyor.iş yeri sahibine her ay belirli bir para veriyor para kazanırsa yada zarar ederse eşime ait .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pek güzel bir rüya değil. Yasal bazı konular nedeniyle iş yeri kapanabilir, haciz gelebilir ya da benzer engeller meydana çıkabilir. Bu duruma müdahale şansınız olmayabilir. Bazı şeyler kaderdir, engel olunamaz ama önceden önlem alınarak kötü duruma düşmekten kurtulabilirsiniz. Eşiniz işini kaybetme riskine karşı önlem alsın, para biriktirin ya da alternetif bir iş arayışına girin. Bu rüya haberci bir rüya ve bir yıl içinde gerçekleşebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA