Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DONMUŞ KUŞ GÖRMEK

26.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice
Rüyamda elimde beyaz bir kuş vardı dışarıdaydım, türünü bilmiyorum ama bembeyazdı yalnız buz gibiydi ve kaskatı hiç hareket edemiyordu sadece göz kapaklarını açıp kapadığından canlı bir kuş olduğunu anladım. Rüyamda ondan bir tane daha olduğunu düşünüyorum ve içeri giriyorum onun yanına koyarsam ısınır diye düşünüyorum. Diğer beyaz kuşun yanına bırakıp biraz uzaklaştıktan sonra fark ediyorum ki canlı olan donmuş kuşa saldırıyor gibi görünüyor gagasını açmış kanatları havalanmış endişeyle uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yalnızlıktan bunalmış ve ruhsal sorunlar yaşayan birini, hayat dolu biri ile tanıştırmanın iyi olacağını düşüneceksiniz. Niyetiniz bir ilişki başlatıp, zor durumdakine yardım etmek. Ama bu hiç iyi bir fikir değil. Zaten sorunları olan taraf istismara açık durumda ve diğeri onu çok daha fazla üzecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA