Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DONDURMA ISMARLAMAK

18.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kbra H.
Rüyamda 4 arkadaş yürüyoruz 3 k,1 e. Yolun kenarında bekleyen bir köpek ve üstünde de yavrusu var. Yanlarından geçerken sevdm. Sohbet ederken ben bunun karısına Allah sabır versin dedm. Normalde hepimiz bekarız. Sonra erkek olan arkadaşımz yanıma geldi, benim karım sen ol manasına gelen bişeyler söyledi. Cevaplamadm. Dondurmacı dükkanına girdk. Erkek arkadaşımız dondurma ısmarlayacakmış. Hepimize 5 liralık dondurma dedi. Ben çok olur 2.5 liralık olsun dedim. Adam tartıyordu, pembe renk çoktu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dondurma ısmarlamak.. Bu erkeğe yaklaşmaya çalışıyorsunuz ama size karşılık verirse bunun bir sürpriz olacağını düşünüyorsunuz. Hayallerinize kendiniz bile inanmıyorsunuz galiba. Ama beklediğinizden daha değişik şeyler olacak. Bu erkek sizinle ilgilendiğini belli edebilir ve şaşkınlığa düşebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA