Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOMUZ GÖRMEK

29.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül
Merhaba rüyamda evime cılız kedi geliyor terasta ölü gibi yatıyor sonra ağlamasıyla ona biraz et veriyorum canlanıp içeri giriyor o sırada terastan beyaz domuz ve kartal geçiyor kartal masadaki yeşil vazodan çiçeği alıp uçuyor.beyaz domuz içeri giriyor sonra dışarı çıkıyor camdan birbirimize bakıyoruz elimi silah gibi uzatıyorum ama korkmuyoruz sonra tülü çekiyorum ama yine birbirimize bakıyoruz kedide yanımda ama daha iyi.beyaz domuz güçlü insan görünümlü birşeydi.yorumunuz için teşekkürederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dışarıdan tanıdığınız muhtaç birine yardım etmek isterken güçlü bir düşmanı karşınıza alabilirsiniz. Ayrıca bu yüzden umut ettiğiniz bazı şeyleri de kaybedeceksiniz. Ya da mutluluğunuza gölge düşecek. Her şeye rağmen birine yardım etmek iyidir. Ancak sonrasında başınıza gelebilecekleri hesaba katıp, riski kabullenmelisiniz ki hüsrana uğramayasınız. Güçlü insanlarla karşı karşıya kalmak zor bir durum. Ayrıca koruduğunuz insanın gerçekte nasıl biri olduğunu pek de bilmiyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA