Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOMATES TOPLAMAK

15.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Memleketi İstanbula tayin bekleyen iş arkadaşım kadın rüyasında çok muntazam domatesgöbekli marul biber fidesi dikili bahçe görmüş.Kendisi ekmediği için toplamaya niyetlenmemiş ama o sırada kadın mı ses mi olduğu belli olmayan biri:"Toplayabilirsin bahçe senin boş olduğu için diktim" deyince elindeki poşete çok iri kırmızı sırık dikili domateslerden birini koymuş.Bahçe duvarıda varmış yanda.Arka tarafta yuvarlak beyaz düzenli dizayn edilmiş taşlar varmış Ortamın muntazam lığı dikkat çekici
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Mailinizi bana ilettiler. O mail adresinden bana direk ulaşamazsınız. Bir dahaki sefere, yazmak istediğinizde benden, buradan mail adresi isteyin size, sisteme girdiğiniz mail adresine yazarım. Gelelim arkadaşınızın rüyasına. O bayanı sizin dualarınız feraha çıkartmak üzere. Ya da ruhsal rehberleri sizin sesinizi kullanarak ona yaklaşmışlar çünkü size inanıyor. Ekilen bahçedeki sebzelerden ilki ürünlerini vermiş. Domatesler, yakında gelecek müjdeli haberleri simgeliyor ama bunlar sonuç değil sadece bir gelişme. Yalnız kendisine söyleyin bunu kimseye anlatmasın; domates, üzerinde göz kalabilecek şeyler konusunda uyarıdır. Henüz olgunlaşmamış marullar, bu haberin arkasından katmerli kazançlar elde edeceğini ama sabretmesi gerektiğini söylüyorlar. Beklemek ve susmak lazım. En son olrak henüz biber vermemiş fideler bir süre sonra eşini çok taktir edeceğini olayların yaşanacağını da haber veriyor. Kısacası arkadaşınız yeni ve güzel bir sürece giriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA