Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOMATES ÇALMAK

19.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Türkistanlı Özbek
Günaydın, Rüyamda 1.200 lira para verdiler. Akşam olunca eşimle eve doğru yürürken ağaçtan bir tane elma kopardım,yol kenarında domates fidesinde el büyüklüğünde kırmızı domatesler gördük eşim dört tane kopardı yapma dediğim halde yaptı eşimi yakalandı polis çağıracağız dediler para teklif ettim kabul etmediler bizi beklettiler ve ortalık aydınlanınca teyzemi gördüm bize sahip çıktı yeğenim olur dedi polis çağırmaktan vaz geçtiler kaç lira verelim dedim 50 lira dediler 100 lira verdim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı önemli vaatler alıp beklemeye geçeceksiniz. Bu arada havadan gelen kısmetleriniz de var ama eşinizin gözü başkalarının kısmetinde. Bunları elde etse bile üzerlerinde göz kalmış kısmetin yarardan çok zarar getirmesi söz konusu. Onu uyarın, aileniz de siz de bu durumdan zarar görürsünüz. Sizin kazancınız ailenizi geçindiriyor, fazlasına gerek yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA