Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOLUNAY GÖRMEK

25.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen i.k
Rüyamda gece evimin arkasında ormanlık bir alan varmış gibi bi arkadaşımla oraya doğru yürüdüm. geceydi ama dolunay olduğu gibi aydınlıktı.aynı zamanda lapa lapa kar yağıyordu. bi ara dalların üstüne basarken düşecek gibi oldum ve arkadaşım elimden tuttu. elinin sıcaklığını hissettim.ormanın ortasında düzlük bir alana geldik her yer karlarla kaplı sanki o düzlükte göl var ama gölü görmüyorum sadece var olduğunu biliyorum. o düzlüğün kenarında çalılık var ve bi tanede bank. hayran kalıyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yalnızlığınıza rağmen büyük bir umut kapınızda ve çevrenizde size yardım edecek dostlarınız var. Bir tanesi de sizin elinizi tutuna kişi. Ondan büyük bir destek göreceksiniz. Ve sonrasında kaderinizdeki güzelliklerin zamanı gelecek. Ruhunuz bunu biliyor iyi şeyler olacağını hissediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA