Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOLMUŞA BİNMEK

04.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen demir
Kız kardeşimin sevgilisinin annesini ve kızını gördüm..rüyamda ailece onların evindeyiz.sonra dışarı çıkıyorum kızı ve kadını dolmuş durağında görüyorum kadın eve gidiyormuş ama kızı başka yere gidiyormuş.ben de dolmuşa binecektim kalabalık diye iki dolmuştan da vazgeçtim daha sonra o kadın beni bu boşalır diye kızının bindiği dolmuşa itti. sahiden de yer buldum kızının yanına oturdum.sonra yolumuz ayrılıyor.ben öğretmenlik yaptığım okulda oluyorum birden. kardeşimin kaynanası olacak kadın da varmış hadi diyorum istiklal marşına.okulun eski müdürü bana sınavımı soruyor gülümsüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kızla aynı ortamda, aynı statüde, aynı maaş derecesinde ya da benzer bir şekilde aynı bir yerlerde bulunacaksınız. Bu geçici bir süreç, sonra yeniden başka başka konumlarda olacaksınız. Gülümsediğinize göre sınavınızın sonucu olumlu olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA