Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOLAPLARI SÖKMEK

01.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniz yetkin
Mrblar rüyamda eski iş yerimde olduğumu gördüm ailemle beraber orda yaşıyormuşuz ve içinde dolaplar var onları söküp yeni evimize götürmeye çalışıyoruz sonra annemler yok oldu babamla kaldık aşağıdayız ben bi arkadaşıma diyorum ki bizim yukarda ki kapının önünde iki tabak yemek var ben rahatsızım sen gidip getirir misin babam yesin bi kaç kere tekrar ediyorum arkadaşım getirmiyor ben merdivenden çıkıp gidiyorum yemekler yok ama sonra başkası yemek veeiyor babam yiyor ve o binada yıkılmış oluyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili sorunlu konuları, bazı gizemleri ya da benzer şeyleri ortaya dökeceksiniz ya da hakkınız olmayan şeyleri almaya çalışacaksınız. Ancak bu durum işinizi ya da gelirinizi kaybetmenize neden olabilir, çok dikkat edin. Eski iş yeriniz sadece bir sembol olabileceği gibi konu onlarla ilgili de olabilir. Sorunlu mu ayrılmıştınız? Sürecin sonunda hedefleriniz yıkılabilir, iş beklentileriniz sona erebilir, çok dikkat edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA