Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOLAP BOYAMAK

20.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aleyna cesur
Hastanedeyim zaten hastane çalışanıyım hastanede oluyorum bir iş için odaya giriyorum hiç tanımadığım bir erkekle konuşuyorum (ama hatırlamıyorum söylenenleri) işle ilgiliydi ama o arada bana küs olan abla içeri giriyor sonra hastane müdürü olan abi giriyor odaya abla dolap boyama başlıyorrr rengide lacivert ben de heveslenip boyamaya çalışyorum ama benim ki olmuyor fırçayı boyaya batırıyorum ama dolabı boyayamıyorum abla kopkoyu lacivert güzelce boyuyor bende bu arada abla sen bana küs değilmiy
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dolabı boyayan işle ilgili güzel bir değişiklik yapacak. Bu kişi öngörüleri kuvvetli biri olabilir, zamanında aldığı önlemler ya da yaptığı girişimler bu gün meyvesini verecek. İş yaşamında çok daha iyi bir süreç başlıyor. Siz de aynısını denemeyi düşünebilirsiniz ama onun kadar başarılı olmanız, şu aşamada mümkün değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA